• לאחרונה
4 pcs z צורה חריץ שיער מסרק שיניים רחבות מסרק פוני מתולתל סטיילינג נשימות מסרק תערוכות מסרק שיער מסרק שיער סלון כלי
zoom_in

4 pcs z צורה חריץ שיער מסרק שיניים רחבות מסרק פוני מתולתל סטיילינג נשימות מסרק תערוכות מסרק שיער מסרק שיער סלון כלי

ILS 2.33

כמות הסחורה
check קיים

בעזרת ידית המסרק, חלק את השיער ממרכז המפץ לראש הראש. הוא כולל עיצוב זיג-זג, הוא מפריד בקלות על השורשים ומעניק לו מראה נפח. השיניים חלקות, ומאפשרות משיכות מיזוג קלות וטיפוח נוח.7 ס"מ ס"מ /6. בשל ההבדלים בין צגים שונים, התמונה עשויה לא לשקף את הצבע בפועל של הפריט. חומר : פלסטיק ABS באיכות גבוהה, חוזק גבוה, אטום למים, קל לניקוי ועמיד.7 ס"מ ס"מ /6. הסגנון הייחודי שלה הופך אותו למתנה מצוינת לאמא, אשה וחברים. הסגנון הייחודי שלה הופך אותו למתנה מצוינת לאמא, אשה וחברים. אנא לא אכפת לך מהחלפתך . מידות : 17. צורת מתוארת : z ​​Shapespecification : מפרט נורמלי צבע : כפי שמוצג בתמונות הדמיון : 17. זה מסרק טוב לסיים את העיצוב של מה שאתה אוהב. כשאתה מכיר את זה, אתה יכול בקלות ליצור צורה רכה ולהסתיר את תפר השיער : 1. השיניים חלקות, ומאפשרות משיכות מיזוג קלות וטיפוח נוח. מסרק לצד השני ועשית. השתמש לשיער מתולתל : כאשר קצה הזנב של השיער המתולתל הוא התפתחות, ריסוס את הקצה עם קיבוע ואז השתמש במסרק כדי לנגוס את השיער כדי לגלול לכיוון הנכון. השתמש לשיער מתולתל : כאשר קצה הזנב של השיער המתולתל הוא התפתחות, ריסוס את הקצה עם קיבוע ואז השתמש במסרק כדי לנגוס את השיער כדי לגלול לכיוון הנכון. תודה רבה שארוז האקס כולל : 4* מסרקי שיער לא מתכוונים. נייד : ידית ארגונומית, נוחה לשימוש וקל לנשיאה. שפר את הצורה של קו שיער רחב ושורש שיער, וצור תסרוקת טבעית. כשאתה לא מכיר את זה בהתחלה, אתה צריך לסרוק שוב ושוב כדי להשיג את האפקט הרצוי. אם אתה מרגיש לא טוב, הפסיק להשתמש בו מייד .85 אינץ ' : חומר איכותי : פלסטיק ABS באיכות גבוהה, חוזק גבוה, אטום למים, קל לניקוי ועמיד. זה מסרק טוב לסיים את העיצוב של מה שאתה אוהב. תכונות : זיגזג עיצוב : מחט מעגלת וזיפים נפרדים, מתאימים לשיער קשור, מבלי למשוך שיער ופגיעה בשיער. הוא כולל עיצוב זיג-זג, הוא מפריד בקלות על השורשים ומעניק לו מראה נפח. או שהשיער מבולגן לאחר השינה, אתה יכול להשתמש בו כדי לחתוך את הקצה ולנשוף אותו בכיוון הנכון עם מייבש שיער, ובסופו של דבר הופך את כל השיער לישר. נייד : ידית ארגונומית, נוחה לשימוש וקל לנשיאה. סובלנות למדידה ידנית היא 2-5 גרם. 2 ס"מ מהמרכז, הטו מעט את המסרק והכנס IT3.7 ס"מ ס"מ /6. הימנע מאחסון אור בטמפרטורת החדר.

Normal specification:
Color:
as shown in the figure
Dimensions:
17.6x4.7cm cm /6.93 x 1.85 inches
Material:
high quality ABS plastic, high strength, waterproof, easy to clean and durable.
Used to change the trajectory of the head, improve the shape of wide hairline and hair root, and create a natural hairstyle.:
Features:
Zigzag design:
circular needle and separated bristles, suitable for knotted hair, without pulling hair and hurting scalp.
Groomed hair:
When the end of hair is not straight or the hair is messy after sleeping, you can use it to cut the end and blow it in the right direction with a hair dryer, eventually making all hair straight.
Usage:
1. Using the handle of the comb, part the hair from the center of the bangs to the top of the head:
2. 2cm from the center, tilt the comb slightly and insert it:
3. Comb to the other side and you're done:
4.When you are not familiar with it at first, you need to comb repeatedly to achieve the desired effect. When you are familiar with it, you can easily create a fluffy shape and hide the hair seam:
Note:
1. If you feel unwell, stop using it immediately.:
2. Please keep this product out of the reach of children.:
3. Avoid storing light at room temperature.:
Comments:
1. Manual measurement tolerance is 2-5g. Please don't mind your replacement.:
2. Due to the differences between different monitors, the image may not reflect the actual color of the item. Thank you very much:
Package includes:
4* Untangling hair combs :

מוצרים דומים..