• לאחרונה
אוניברסלי ארוך סעיף רכב טלפון מחזיק שמשה קדמית הר טלפון סטנד
zoom_in

אוניברסלי ארוך סעיף רכב טלפון מחזיק שמשה קדמית הר טלפון סטנד

ILS 385.19

כמות הסחורה
check קיים

סופר חזק יניקה כוסות עם סופר דביק ג ' ל רפידות לדבוק באופן מאובטח כדי לוחות מחוונים או רוב משטחים שטוחים. ניתן להסיר אותו בקלות על ידי משיכת כוס היניקה מבלי להשאיר סימנים מגעילים. את טלסקופי זרוע יכול להיות מורחב הרצוי אורך ומסתובב למעלה או למטה לצפייה אופטימלית. הנח את הטלפון בזווית המושלמת לחוויית נהיגה קלה ובטוחה יותר. חומר מחשב עמיד בחום הופך את הר הטלפון שלנו ליציב יותר מאשר תושבות אחרות בשוק. סופר חזק יניקה כוסות עם סופר דביק ג ' ל רפידות לדבוק באופן מאובטח כדי לוחות מחוונים או רוב משטחים שטוחים. ניתן להסיר אותו בקלות על ידי משיכת כוס היניקה מבלי להשאיר סימנים מגעילים. את טלסקופי זרוע יכול להיות מורחב הרצוי אורך ומסתובב למעלה או למטה לצפייה אופטימלית. הנח את הטלפון בזווית המושלמת לחוויית נהיגה קלה ובטוחה יותר. חומר מחשב עמיד בחום הופך את הר הטלפון שלנו ליציב יותר מאשר תושבות אחרות בשוק. סופר חזק יניקה כוסות עם סופר דביק ג ' ל רפידות לדבוק באופן מאובטח כדי לוחות מחוונים או ביותר שטוח surfaces.It ניתן להסיר בקלות על ידי משיכת כוס היניקה מבלי להשאיר סימנים מגעילים.את טלסקופי זרוע יכול להיות מורחב הרצוי אורך ומסתובב למעלה או למטה לצפייה אופטימלית.הנח את הטלפון בזווית המושלמת לחוויית נהיגה קלה ובטוחה יותר.חומר מחשב עמיד בחום הופך את הר הטלפון שלנו ליציב יותר מאשר תושבות אחרות בשוק.מפרט : שימוש : כרמהחומר : אברחבילה כללה : 1* רכב טלפון מחזיקאם יש לך שאלות על המוצר, אנא צור איתי קשר, אנחנו נתקשר אליכם בתוך 24 שעות ולתת לך תשובה מספקת.את רכב טלפון בעל לסובב 360 מעלות; לסובב את טלפון בדיוקן או נוף מצב לפי צורך. את זרוע יכול להיות מוטה 180 אורך, נותן לך את אידיאלי, בטוח ונוח צפייה זווית.

Use:
Car
Material:
ABS
Package Included:
1* Car phone holder:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
The car phone holder rotated 360 degrees; rotate the phone in portrait or landscape mode as needed. The arm can be tilted 180°, giving you the ideal, safe and comfortable viewing angle :

מוצרים דומים..