• לאחרונה
בקר מהפך סולארי, וו-וי-סי?600 וו רשת עניבה מיקרו מהפך חיצוני עמיד למים חכם גל סינוס טהור עמיד למים זיהוי אוטומטי, בקר
zoom_in

בקר מהפך סולארי, וו-וי-סי?600 וו רשת עניבה מיקרו מהפך חיצוני עמיד למים חכם גל סינוס טהור עמיד למים זיהוי אוטומטי, בקר

ILS 201.19

כמות הסחורה
check קיים

הספק פלט מדורג : 600 וולט; טווח טמפרטורות הפעלה : -20 עד +50 ת. דירוג עמיד למים : איי-65 נמא3ר. שיטת קירור : קירור עצמי. תדר : 50/60 הרץ; מצב העברת כוח : שידור הפוך, עדיפות עומס;מתח כניסה מקסימלי : 54 וולט; מתח מעקב הספק מרבי : 22?45 וולט;זרם קצר חשמלי מרבי : 40 א; זרם הפעלה קלט מרבי : 27.2 מספר 9. טכנולוגיה : מדויק מרבי כוח נקודת מעקב. יכול לייעל את אוסף כוח מפאנלים סולאריים. זה במדויק לוכד ואוסף אור שמש, ונועל את מרבי פלט כוח נקודות, באופן משמעותי הגדלת מעל 25% של ייצור חשמל. עם מערכת הניטור, זה יכול לעזור לך לפקח על יעילות ייצור החשמל של תחנת הכוח ולהפחית את הוצאות כוח העבודה. 766 דיגיטלי שמש כתובת צלחת גדול גופן גודל שמש בית. עיצוב : מהפך עניבת הרשת מאמץ עיצובים ייעולים עמידים למים של איי-פי-65, שיכולים למנוע ביעילות את שחיקת פני השטח על ידי מי גשמים.שליטה דיגיטלית מלאה, הפוך כוח שידור, אינטליגנטי.פאנלים סולאריים צריך להיות מחובר ישירות לרשת?מחובר מהפך, ואין צורך להתחבר סוללות דואר זיהוי אור תקע-משלוח חנות וילה זיהוי אני. בימים מעוננים, את פלט הנוכחי של תא סולארי הוא מאוד קטן, ואת מהפך באופן אוטומטי מדליק את 6?רמת כוח חיפוש פונקציה כדי להשיג רציף, יציב ויעיל כוח פלט נמוך כוח, אשר משפר באופן משמעותי את יכולת ייצור של דור מערכת כל יום. התקנה קלה : זה שמש מהפך בקר יש מבנה קומפקטי, יכול להיות מותקן ישירות מאחורי מודול או על סוגר לתחזוקה קלה.מהפך השמש שלנו מספק אנרגיה בת קיימא ומביא יתרונות סביבתיים מצוינים.אם אתה נתקל בבעיות במהלך שימוש, אנא פנה אלינו בזמן.אנו מעריכים את חווית הקנייה שלך ושואפים להציע מוצר ושירות באיכות גבוהה. מפרט : מצב : 100% מותג חדשסוג פריט : מיקרו אינברחומר : סגסוגת אלומיניום צבע : כחול תדר : 50/60 הרץ מתח כניסה מקסימלי : 54 וולט מתח מעקב הספק מרבי : 22-45 טווח מתח הפעלה : 17-50 וולט זרם קצר זרם זרם : 40 קלט מקסימלי זרם הפעלה : 27.2 פיזור חום : קירור עצמימצב תקשורת : ספק קו חשמל מצב העברת חשמל : שידור הפוך, טען שימוש ראשוןרשימת חבילות : 1 איקס מיקרו ממיר1 איקס ידני 1 איקס הרכבה תיק (2 יחידות בורג, 2 יחידות אגוז, 2 יחידות אטם)1 איקס כבל חיבור1 איקס מחבר כבל הערה : אנא הערה כי את סוג חדש וישן סוג של מוצר זה יישלח באופן אקראי, ולוודא לא אכפת לך לפני ההזמנה.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Micro Inverter
Material:
Aluminum Alloy
Color:
Blue
Frequency:
50/60Hz
Maximum DC Input Voltage:
54VDC
Maximum power tracking voltage:
22‑45V
Operating Voltage Range:
17‑50V
Maximum DC Short Circuit Current:
40A
Maximum Input Operating Current:
27.2A
Heat Dissipation:
Self‑cooling
Communication Mode:
Power line carrier
Power Transmission Mode:
Reverse transmission, load first use
Package List:
1 x Micro Inverter1 x Manual 1 x Mounting Bag (2pcs Screw, 2pcs Nut, 2pcs Gasket)1 x AC Connection Cable1 x Connector Cable
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.

מוצרים דומים..